Ülkemizde para taşıma işlemleri nasıl yapılır?
İsimli kitap site editörümüz ve yazarımız İbrahim Tunç tarafından mesleki gereklilikler ve alınması gereken profesyonel eğitimler başlığı altında yazılmıştır.
Konusu Ülkemizde bankalar arası para naklinin nasıl yapıldığıyla ilgilidir. İçeriği mesleki tecrübelerine dayanarak yapılan işlemlerin tamamını detaylı olarak anlatarak okuyucularının eğitimlerinde bir ileri seviye geçmelerini sağlamaktır. Cash in transit Kısa adıyla nakit taşıma , tüm dünyada en fazla güvenlik önlemi , önleyici tedbirler ve koruyucu donanımlarla yapılan sevkiyat türü. Dünya da yapıldığı üzere ülkemizde de para nakli veya değerli eşyaların bir yerden bir yere nakli yapılmaktadır.
Bu nakil işlemlerinin belli aşamaları mevcuttur bu aşamaların incelendiği , günümüzde nasıl yapıldığı ve gelecekte nasıl yapılması gerektiği ile ilgili detaylar ülkemizde para transferi nasıl yapılır adlı hazırladığım bu çalışma içerisinde bulacaksınız Para taşıma işlemleri günümüzde yürütülürken yaşanan aksaklıklar ve kayıpları , gelecekte bu işlemlerin nasıl engellenmesi gerektiği ve 0 (sıfır) hata ve kayıp sağlayacak şekilde çalışmaların düzenlenmesi için gerekenlerin neler olduğu hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.
Not: Kitabi talep etmek için editörümüz İbrahim Tunç ile sitede bulunan iletişim kanallarını kullanarak talebinizi iletebilirsiniz.