Ülkemizde para taşıma işlemleri nasıl yapılır?

blank
Para taşıma
blank

Bütün bu örnekler ve yüzeysel işlerden farklıdır.

Para nakil işlemleri öyle basit ve rastgele yapılan bir işlemler sıralaması sonucunda kusursuzlukla yapılması gereken hata kabul etmeyen , hata olduğunda oldukça ağır kayıplarla ortaya çıkacak olan çalışma şekildir.
Para taşıma

Para taşıma

Ülkemizde para taşıma işlemleri nasıl yapılır? isimli kitabımda bu işleri yapmak isteyen Özel güvenlik görevlisi arkadaşlara önemli tavsiyeler yer almaktadır.

Not: Yazılanların tamamı görevlerde yaşanmış olan tecrübeleri içermektedir.


Para taşıma işlemleri
, belli başlı kesinlik arz eden , uyulmaması halinde sıkıntılı durumlara yol açması yüksek ihtimalli , gizlilik, bilginin yeterince paylaşılması esaslarına dayanarak bankalar arasında kıymetli eşya/ banknot taşıma için yürütülen resmî faaliyetlerdir .

Para taşıma işlemlerinin dünyada ki ismi Cash in transit olarak bilinir . Yabancı ve Türkçe karışık olan bir cümle ise C.i.t Türkiye. karşımıza çıkacaktır

C.İ.T. İşinde çalışmak isteyen özel güvenlik görevlisi arkadaşlar her zaman olmuştur.

Para taşıma işi genelde , bu işe başlamaya hevesli olan kişiler tarafından banka arabasında çalışma olarak da bilinmektedir.
Para taşıma
  • Sonuçta bu işlemleri yapmaya hevesli olan özel güvenlik görevlisi arkadaşların bu işe başlamadan yolun ne derecede zorlu olduğunu , risklerin ve kayıpların neler olduğunu ve işte çalışmaya başladığında ne gibi bilgilere veya yaşanmış olan tecrübelere ulaşabileceği bir bilgi kaynağına ihtiyacı olacaktır . Bu bilgiyi hayatınız boyunca yazılı olarak başka bir dokumanda bulamazsınız.

    Çalışarak alabileceğiniz bilgilerdir .

    Tecrübeyi Özel güvenlik görevlilerine iş imkanı için, güvenli bir seçenek sağlamak amacıyla size hazırladım

Bu sebeple özellikle özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımın bu işe gönül verdiklerinde ne ile karşı karşıya geleceklerini görmeleri amacıyla ülkemizde para taşıma faaliyetleri nasıl yapılır ? Adlı kitabımı kaleme aldım Toplamda 121 sayfa kolay anlaşılır ve gerçekten tamamı bilgiyle dolu bir çalışmadır.

Ülkemizde para taşıma işlemleri nasıl yapılır?

Bu iş üzerinden para kazanma amacıyla danışmanlık isteyen kurumlar için günlük danışmanlık ücreti karşılığı ile bilgi sağlanması yapılmaktadır.

Bu konuda günlük danışmanlık ücreti 7500 Türk lirasıdır

Ülkemizde para taşıma faaliyetleri nasıl yapılır ? İsimli kitabım meslektaşlarıma ücretsizdir. Bu formu doldurmanız yeterlidir