#KORSAN SİNEMA FİLMİ SENARYOSU

SENARYO YAZARI İBRAHİM TUNÇ’UN sinema senaryosu projelerinden  en iddialı olan çalışması olan #KORSAN SİNEMA FİLMİ SENARYOSU ve Sinopsisi teması ve kısa bir bölümünü bu sayfada okuyabilirsiniz.

#KORSAN SİNEMA FİLMİ SENARYOSU TEMA:

İyi ve kötünün ayrı ayrı, sistemin içinde birer parça olarak yer aldığı, dijital ortamda süren kapışması.

#KORSAN

Cinlerle ilgili film senaryosu

Cinlere yönetimsel manada hükmedebilen Hüddam’i kontrol altına almak isteyen KORSAN tim komutanını Hüddam’a yollar. Uluslararası uzay istasyonunun arıza ve bakımlarında ve özelliklede istihbarat konularında Hüddam’i ailesini rehin alınmasına rağmen zorlar kabul ettiremez.

Huddam’in komşusu olan medya patronu Murat olanları kaydeder.

#Korsan filminde izleyeceğiniz detaylar

Marmaray tünellerine konulan ve patlamadan imha edilen bomba, okulda rehin alınan öğrencilerin burnu bile kanamadan kurtulması ile ve olayların bir yerden yönetildiği şüphesini onaylar.

#HACKER

Sitede bulunan en iddialı senaryo

  • Emniyet müdürü Yavuz Kılıç sinyal kesici entegre devrelerin peşine takılmıştır. Kameralarda #KORSAN tim komutanı gören Murat  olayı anlatmak üzere emniyete gider.

  • Dağlıca ‘da yapılan saldırı sonrasında kobraların çatışmaya müdahalesi, kobraların H.a.a.r.p. silahının etki alanını bozulur. Etki alanın bozulmasıyla güvenlik kuvvetleri ile hendeklerle ve tünellerle dolu olan terkedilmiş bir köyde çatışma devam eder.

  • #KORSAN ‘ın ekibindeki tim komutanı kursun geçirmez elbiselerini ve motosikleti ve takmış olduğu sinyal kesici entegre devreyle kontrol ettiği drone kullanır. Tablet PC’den kullanarak hedeflere ateş açar.

  • Emniyet müdürlüğünün kameralarında kendi resimlerini gören #KORSAN tim komutanına sanal olarak şifreli bir mesaj gönderir.

Tim komutanı medya patronunu takip eder. Evinden çıkışta aracına ateş açılan medya patronu kurtulur. Korumalardan birisi yaralanır. Tim komutanı sonuca ulaşmak üzere takip ederek hastaneye gelir. Diğer korumalar ve Murat ’ın dikkatiyle tim komutanı yakalanır. Yakalanan tim komutanı yüzünden görev korsana düşer. Miting alanında açılış için konuşma yapan bakana drone kullanarak suikaste teşebbüs eder. #KORSAN başarısız olur ve kaçmaya başlar. Hızlı bir takipten sonra kurşungeçirmez elbiseleri sayesinde kurtulmak üzere olan #KORSAN Simitçi Hakan tarafından durdurulur. Diplomatik bir kriz çıkma ihtimali üzerine Emniyet Müdürü Yavuz Kılıç bu duruma kızar. Ülkesine dönmek üzere helikoptere bindirilen #KORSAN teslimat yerine yaklaşıldığında Emniyet Müdürü Yavuz Kılıç tarafından helikopterden aşağıya atılarak ölür.

Karanlık odada bulunan bilgisayara ekranı çalışır ve ekranda yeni bir görevlendirme talimatı girilerek aksiyon ve gerilimin tekrar başlatılmasıyla son bulur.

HAZIR SENARYO
KOLAY SENARYO YAZMA FORMU

#Korsan filmi sinema senaryosunun fiyatı ve diğer içerik bilgileri

Yapımcılar için hazırlanmış uygun bütçeli projelerimize ulaşmak için ve diğer senaryo projeleri ile ilgili bilgi almak için linklere tıklayabilirsiniz..

0
Sayfa
0
GÜN Teslimat süresi
0
TL başlangıç ödemesi
0
Toplam gelirlerden

Editörlerimizle doğrudan iletişim için yukardaki WHATSAPP QR okutabilir veya sağ tarafta bulunan WHATSAPP ikonunu tıklayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz formu kullanabilirsiniz.

Dipçe: Whatsapp qr kodunu cihazınızdaki whatsap uygulamasında bulunan kamera bölümünü açarak okutabilirsiniz

blank